Par mums

Naktsmītne Vilavi Cafe

Vilavi Cafe vēsture aizsākās 2007. gadā.

Mūsu kafejnīcas īpašā atmosfēra piešķir tās atrašanās vietu.

Kafejnīca VilAVI atrodas Rīgā, Mežciema rajona centrā, un tās apkārtnē ir meži un ezeri. Pa ēstuvi palīdzēs izstaigāt meža takas un Bikernieku taka. Mājīgā vide palīdzēs jums atpūsties un baudīt dažādus ēdienus, dzērienus un smaržīgus šašlikus gan zālēs, gan vasaras verandā visu gadu.

Jau vairāk nekā 10 gadus kafejnīca priecē viesus ar vieniem no labākajiem šašlikiem Rīgā, kā arī plašu karsto zivju un gaļas ēdienu sortimentu.

Darba dienās pusdienot ir lēti un ļoti garšīgi

Mēs augstu vērtējam katru mūsu viesi un ievērojam mūsu pamatvērtības: lielisku servisu, garšīgu ēdienu, pieņemamas cenas un mājīgu atmosfēru!

Cienījamie draugi, mēs ceram apmeklēt mūs visu gadu!

Kafejnīcu zāles

Jebkuras Jūsu brīvdienas vadīšanai un organizēšanai mums jūsu rīcībā ir lielas un nelielas banketu zāles, vasaras veranda nesmēķētājiem un atvērta terase smēķētājiem!

Lielā zāle

Tā ir viesu visapmeklētākā un iecienītākā atpūtas telpa.

Lielās zāles noformējums mūsu viesus aizved tālajā bruņinieku laikmetā, kur zobens kļūst par galda piederuma nazi un vairogs par šķīvi.

Grieztu dizains pievērš viesu uzmanību, tam, ka to pētot, varbūt viesis var iejusties bruņinieka tēlā un atrast savu ģerboni.

Vakaros telpu piepilda mājīgi maigā vitrāžu gaisma , maģiskās sveču liesmiņas rada burvīgu noskaņu atpūtai un gaismekļi pie sienām, kā lāpas aizved pagātnē, atmiņās par tiem cēlajiem bruņinieku un viņu sirds dāmu laikiem.

Jūs varat kopīgi noorganizēt romantiskas vakariņas pie mājīga galda – kafejnīcas darbinieki palīdzēs jums realizēt jebkuru ideju un veicinās tās labāku iemiesojumu!

Lielā zāle paredzēta banketiem no 20 līdz 50 cilvēkiem.

Mazā zāle

Nelielā telpā, pēc iepriekšēja pasūtījuma, jūs varat apvienot noderīgo ar patīkamu biznesam – pusdienām vai pusdienām ģimenei.Rīkot banketu jums tuvāko cilvēku lokā.

Neliela zāle banketiem 10-20 cilvēkiem.

Vasaras veranda

Ja vēlaties pavadīt laiku ārpus telpām, dodieties uz vasaras verandu. Mūsu vasaras veranda ir paredzēta 55 cilvēkiem! Vasaras veranda gaida ne tikai VASARU, bet arī AUKSTO LAIKU. Mājīgi siltie pledi un gardie karstie dzērieni palīdzēs atpūsties un atpūsties no ikdienas rūpēm. Apsēdieties, ietinieties siltā pledā, un jūs nepamanīsiet, kā ikdienas darbi izšķīdīs aiz patīkamām sarunām un dvēseliskas mūzikas.

Vasaras veranda ir pieejama arī banketiem. Šeit jūs varat rīkot nelielu banketu 20 cilvēkiem. Satiec draugus un tuviniekus labākajā vietā Mežsiemā, VILAVI cafe.

Iznomājiet visu kafejnīcu.

Viesi var nomāt lielu zāli ar verandu vai nelielu zāli. Ļoti bieži mūsu viesi apvieno Lielo zāli banketam ar nelielu bufeti. Iznomājiet arī Lielo zāli un verandu. Verandā viesi var atpūsties no trokšņainajiem svētkiem patīkamā sarunā zem vīna glāzes un uzkodām, dalīties ar savu nemuļķu. Mums ir daudzveidīga izvēle, kas ļauj rīkot jebkura līmeņa grūtību notikumu.

Ja plānojat svinēt savu pasākumu kopā ar mums, labāk ir iepriekš izveidot ēdienkarti un veikt iepriekšēju rezervāciju.

lvLV